Koen Delaere - 100 tekeningen uit West Hollywood

Koen Delaere - 100 tekeningen uit West Hollywood kopen? Bied vanaf 350!
Koen Delaere - 100 tekeningen uit West Hollywood kopen? Bied vanaf 350!Koen Delaere - 100 tekeningen uit West Hollywood kopen? Bied vanaf 350!Koen Delaere - 100 tekeningen uit West Hollywood kopen? Bied vanaf 350!Koen Delaere - 100 tekeningen uit West Hollywood kopen? Bied vanaf 350!Koen Delaere - 100 tekeningen uit West Hollywood kopen? Bied vanaf 350!Koen Delaere - 100 tekeningen uit West Hollywood kopen? Bied vanaf 350!Koen Delaere - 100 tekeningen uit West Hollywood kopen? Bied vanaf 350!
  • Koen Delaere (1970)
Jaartal2016
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Koen Delaere (Brugge, 1970).

Zonder titel, uit een serie van 100 unica op papier.

Diverse materialen  (o.a. oilstick, krijt, houtskool, olieverf) op 400 gr. papier.

Jaar: 2016.

Gemonogrameerd verso.

Zonder lijst.

Uitstekende staat.

Formaat: 50 x 32 cm..

Origineel werk uit het uitverkochte project "100 tekeningen uit West Hollywood".
Afwerking van het werk geschiedde door er met een auto overheen te rijden.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Koen Delaere (1970)

Belgisch BelgischNederlands Nederlands

Geplaatst door  RvZ
138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
32 cm
50 cm
Starttijd6-7-2023 om 13:45
Eindtijd17-7-2023 om 21:56
Openingsbod € 350
ObjectlocatieLelystad,  Nederland