U kijkt hier naar een collectie aardewerk tegels 4 tegels Makum aardewerk divers waarvan 3 ingelijst 20ste eeuw 2 tegels zijn rond de 19de eeuw gemaakt kinderspelen en boerin met sijs En een 20ste eeuw tegel met soldaat Totaal 7 tegels
Zie de foto's voor een goede indruk
De tegels worden met zorg verpakt
Veel plezier met bieden
Goed
Eigen collectie
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 30,00
€ 40,00
Europese Unie
€ 40,00