Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design

Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!
Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!Koninklijke Tichelaar Makkum - Hollands design kopen? Bied vanaf 20!
  • Koninklijke Tichelaar Makkum (1689)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Dutch Design
Afmetingen 16 x 16 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 gram
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
U kijkt hier naar een collectie aardewerk tegels
4 tegels Makum aardewerk divers waarvan 3 ingelijst 20ste eeuw
2 tegels zijn rond de 19de eeuw gemaakt
kinderspelen en boerin met sijs
En een 20ste eeuw tegel met soldaat
Totaal 7 tegels

Zie de foto's voor een goede indruk

De tegels worden met zorg verpakt

Veel plezier met bieden
Eigen collectie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00