Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua

Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua kopen? Bied vanaf 50!
Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua kopen? Bied vanaf 50!Kristalunie Maastricht - Serie Antiqua kopen? Bied vanaf 50!
  • Kristalunie Maastricht (1925)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1962
Afmetingen25 cm x 13 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
Drie mooie vazen uit de serie Antiqua
1. Formaat 25  x 13 cm, gewicht 1167 gram
2. Formaat 24  x 13 cm, gewicht 1151 gram
3. Formaat 18 x 14,5 cm, gewicht 609 gram.

Allen onbeschadigd en zonder chips.

Mooi set!!

Kristalunie Maastricht (1925)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  Aromajip
FA. (4)

Lid sinds 2017
75 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
13 cm
25 cm
Starttijd:19-05-2022 om 15:05
Eindtijd:06-09-2022 om 16:52
Openingsbod € 50
ObjectlocatieOosterhout, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België