Krslic Milos: 'De Visser' - Verkocht

Krslic Milos: 'De Visser' kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

Krslic Milos: 'De Visser' kopen? Bied vanaf 35!Krslic Milos: 'De Visser' kopen? Bied vanaf 35!Krslic Milos: 'De Visser' kopen? Bied vanaf 35!Krslic Milos: 'De Visser' kopen? Bied vanaf 35!
  • Krslic Milos
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

'De Visser' (Art Brut)
Hongaarse volkskunst voorstellende een vissende man in een fictief landschap. Originele prent vervaardigd met hoog gepigmenteerde inkt.

Bladformaat: 21 x 30 cm

Incl. lijst (achter glas): 30 x 40 cm

Techniek: inkt, contouren aangezet met pen en penseel

Kunstenaar: gesigneerd Krslic Milos

Creatie: circa 1990

Conditie: uitstekend

Herkomst: kunsthandel DARCO, Breda

Verzending binnen Nederland: 10 euro

Krslic Milos

Geplaatst door  kunstmest
581 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)