LAATSTE KANS: Hans Rudolf Hentschel, ets, titel onleesbaar - Verkocht

LAATSTE KANS: Hans Rudolf Hentschel, ets, titel onleesbaar kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

LAATSTE KANS: Hans Rudolf Hentschel, ets, titel onleesbaar kopen? Bied vanaf 20!LAATSTE KANS: Hans Rudolf Hentschel, ets, titel onleesbaar kopen? Bied vanaf 20!

Hans Rudolf Hentschel

Geplaatst door  TwN

81 verkochte items
  • Hans Rudolf Hentschel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Laastste keer dat dit werkje hier aangeboden wordt:

Kunstenaar: Hans Rudolf Heutschel (1869-1951)
Techniek: ets

Titel: onleesbaar

Jaar: onbekend

Nummer: ongenummerd

Afmetingen:

- lijst: 25,5 x 38,5 cm.

- ets: 15,5 x 25,5 cm

Ingelijst: ja

Gesigneerd: met potlood H.Rud Hentschel op voorzijde

Conditie: In goede staat, een lichte watervlek aan de bovenkant van het werk

Op de achterzijde staat:

Künstler an  der Staatlichen Porzellanmanufaktur Meissen

Blg.d.Truhe, Meissen, Nr.228

Verzendkosten €10,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.

Betaling via Paypal is mogelijk.

De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.

Typefouten voorbehouden.

Hans Rudolf Hentschel

Geplaatst door  TwN

81 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:08-12-2013 om 22:17
Eindtijd:16-12-2013 om 22:17