Laixing Chen: Lithografie, Circus - Verkocht

Laixing Chen: Lithografie, Circus kopen? Bied vanaf 5!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Laixing Chen
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Laixing Chen
Titel: Circus II
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 1500/668
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Laixing Chen

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
1507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)

Starttijd4-4-2017 om 15:34
Eindtijd8-4-2017 om 15:34
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken