Terry O'Neill - Naomi Campbell
Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract schilderij
Jan de Beijer - Stadsmarkt Rhenen
Patrick Demarchelier - Naomi Campbell, 2006
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Antieke pentekening in eiken lijst met voorstelling van boerenvrouw aan tafel in de keuken.
Zichtmaat: 45 bij 40 cm.
Afmeting inclusief lijst: 55,5 bij 51 cm.