Laura Hoek - Coby II

Laura Hoek - Coby II kopen? Bied vanaf 20!
Laura Hoek - Coby II kopen? Bied vanaf 20!Laura Hoek - Coby II kopen? Bied vanaf 20!
  • Laura Hoek (1963)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 11 x 10 cm (h x b)
Incl. lijst 24 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 19/125
Een prachtig kunstwerk van de Nederlandse kunstenaar Laura Hoek. Het werk verkeert in uitstekende conditie en is handgesigneerd door de kunstenaar.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Laura Hoek (1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
4584 verkochte items
Alle items (444)
23 cm
24 cm
10 cm
11 cm