"Le spi rouge" - kleurenlithografie - Verkocht

"Le spi rouge" - kleurenlithografie kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

"Le spi rouge" - kleurenlithografie kopen? Bied vanaf 35!"Le spi rouge" - kleurenlithografie kopen? Bied vanaf 35!
  • Louis Spencer
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleurenlithografie van de Franse kunstenaar Louis Spencer. Handgenummerd en handgesigneerd. De oplage behelst 390 exemplaren. Het betreft hier een E.A. exemplaar (epreuve d'artiste).

Afmetingen lithografie: 60,0 x 40,0 cm. Afmetingen blad: 76,0 x 56,0 cm. Het werk verkeert in uitstekende staat. Verzendkosten voor koper: Nederland 10 euro, Europa 16 euro.

Louis Spencer

Geplaatst door  Meerkoet
120 verkochte items