Lee Cole, origineel op linnen - Verkocht

Lee Cole, origineel op linnen kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Lee Cole

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (20)

1052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Lee Cole
Kunstenaar: Lee Cole Oplage: Origineel Gesigneerd: Ja, op achterzijde Techniek: olieverf op linnen Maten: 45cm x 56cm

Lee Cole

FA. (20)

1052 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:19-08-2016 om 12:55
Eindtijd:28-08-2016 om 20:55
Charlouis
28 aug. / 08:53
€ 75