Leo Braat - Portret van Saraochim Salim - Verkocht

Leo Braat - Portret van Saraochim Salim kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Leo Braat - Portret van Saraochim Salim kopen? Bied vanaf 175!Leo Braat - Portret van Saraochim Salim kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Leo Braat (1908-1982)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1944
TechniekPastel/Krijt
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Saraochim Salim (1908-2008) Schilder, geboren in Indonesië kwam in 1919 naar Nederland. Studeerde in Parijs aan de l'Académie de la Grande Chaumière en vervolgens aan l'Académie Fernad Lêger. Werkte tijdens de oorlogsjaren in Amsterdam, was samen met Gerrit van 't veen en Leo Braat actief in het verzet, maar keerde in 1946 teleurgesteld over het Indonesièbeleid van de Nederlandse regering, terug naar Parijs waar hij berooid, in 2008 overleed.

geen aanmerkingen

Leo Braat (1908-1982)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Margie
FA. (23)

340 verkochte items
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-06-2021 om 21:58
Eindtijd:06-07-2021 om 00:31
robert06
05 jul. / 22:06
€ 175