Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets
Anton Geerlings - Hardstenen gepolijst beeld - geabstraheerd figuur
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1944 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
geen aanmerkingen | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 4-6-2021 om 21:58 |
Eindtijd | 6-7-2021 om 0:31 |