Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening

Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening kopen? Bied vanaf 85!
Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening kopen? Bied vanaf 85!Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening kopen? Bied vanaf 85!Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening kopen? Bied vanaf 85!Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening kopen? Bied vanaf 85!Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening kopen? Bied vanaf 85!Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening kopen? Bied vanaf 85!Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening kopen? Bied vanaf 85!Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening kopen? Bied vanaf 85!Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening kopen? Bied vanaf 85!Leo Grijseels - tijdsbeeld jaren 20: het uitgaansleven - fraai ingelijste inkttekening kopen? Bied vanaf 85!
  • Leo Grijseels (1884-1966)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst38 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai getekend tijdsbeeld van de jaren 20. Een terras met een strijkorkestje.

Papiermaat 21x28 cm. Met middenvouw.
Gesigneerd r.o.
Zwevend gemonteerd in een mooi helder passepartout.
Achter glas, in een kwaliteitslijst (bladgoud) van de Fa. Le Cadre te Bussum.
In goede gebruikte staat. Blad heeft een middenvouw; wat punaisegaatjes in de hoeken; door Grijseels toegepaste correctie bij het hoofddeksel van de man in het centrum.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Leo Grijseels (1884-1966)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Miles
1921 verkochte items
Alle items van deze verkoper (101)
44 cm
38 cm
28 cm
21 cm