Leo Jordaens - mooi stilleven met bloemen - Verkocht

Leo Jordaens - mooi stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 70!
Leo Jordaens - mooi stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 70!Leo Jordaens - mooi stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 70!Leo Jordaens - mooi stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 70!Leo Jordaens - mooi stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 70!Leo Jordaens - mooi stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 70!Leo Jordaens - mooi stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 70!Leo Jordaens - mooi stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 70!
  • Leo Jordaens (1944-2000)
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 38 cm (h x b)
Lijst46 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Leo Jordaens was een zeer bekend kunstenaar, en zoon van Leon Jordaens.

Het schilderij heeft prachtige kleuren en een zeer goede en dikke verfstructuur zoals we van Leo gewend waren.

Leo Jordaens (1944-2000)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kerselaar80
FA. (3)

Lid sinds 2018
19 verkochte items
41 cm
46 cm
38 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:04-06-2018 om 00:11
Eindtijd:10-06-2018 om 21:59
trapjeop
04 jun. / 10:17
€ 70