Leo Ponse - olieverf op doek - "doorkijkje naar hofje" - Verkocht

Leo Ponse - olieverf op doek - "doorkijkje naar hofje" kopen? Bied vanaf 170!

Leo Ponse - olieverf op doek - "doorkijkje naar hofje" kopen? Bied vanaf 170!Leo Ponse - olieverf op doek - "doorkijkje naar hofje" kopen? Bied vanaf 170!Leo Ponse - olieverf op doek - "doorkijkje naar hofje" kopen? Bied vanaf 170!Leo Ponse - olieverf op doek - "doorkijkje naar hofje" kopen? Bied vanaf 170!Leo Ponse - olieverf op doek - "doorkijkje naar hofje" kopen? Bied vanaf 170!Leo Ponse - olieverf op doek - "doorkijkje naar hofje" kopen? Bied vanaf 170!
  • Leo Ponse (1883-1949)
Type kunstwerkSchilderij
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst57 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig kunstwerk (doorkijkje naar hofje, olieverf op doek) van de Nederlandse kunstschilder Leo Ponse (1883-1949). Leidse School. Met authentieke lijst. De afmetingen met lijst:47 cm. breed x 57 cm. hoog. De doekmaat is: 30 cm. breed x 40 cm. hoog. De conditie van het kunstwerk is goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen en is op een paar plekjes bijgewerkt. Verzenden of afhalen is mogelijk.

Info:

Leonard (Leo) Ponse ( geboren 28 april 1883 - gestorven 10 februari 1949 , Leiden) was een Nederlandse kunstschilder, tekenaar,aquarellist en tekenleraar.
Hij heeft gestudeerd aan de Academie voor beeldende kunst te Rotterdam. Zijn onderwerpen waren vooral stillevens,landschappen (genre) en figuurvoorstellingen. Hij was leerling van o.a. Huib Luns, Simon Miedema, Frederik Nachtweh en Martin Schildt. Werken van Leo Ponse zijn zeldzaam te vinden. Dit werk is afkomstig van de familie van de schilder.
Herkomst: Collectie Kunsthandel Martins anno 2018
Het werk is in goede staat. De authentieke lijst heeft lichte gebruikssporen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 5,00

Leo Ponse (1883-1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  martins
365 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
47 cm
57 cm
30 cm
40 cm

ObjectlocatieTweede Exloermond,  Nederland
Starttijd27-10-2018 om 21:53
Eindtijd3-11-2018 om 21:27
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken