Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels

Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!
Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!Leo van Olffen - Twee takshondjes- Teckels kopen? Bied vanaf 50!
  • Leo van Olffen
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen7.5 cm x 6.5 cm x 18 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Twee takshondjes- Teckels, aardewerk mat zwart geglazuurd
Ontwerp: Leo van Olffen
Afmeting grootste Teckel: ca 18 x 7.5 x 6.5 cm
Afmeting kleine Teckel: 9 x 3 x 2.5 cm
Gemerkt: ballon aan touw ( zie foto's)
Kleisoort: zware witte klei
Conditie: nieuwstaat

Leo van Olffen

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Goedgevonden
FA. (1)

104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
6.5
7.5
18
Sluit over 5d 3u 27m 58s
Huidig bod€ 50
Volgend minimum bod: € 60
ObjectlocatieDoorn,  Nederland
Starttijd:26-01-2023 om 13:53
Eindtijd:04-02-2023 om 21:49
micheldemilie
gisteren / 16:09
€ 50