Leo van Vugt - Easy Piece II

Leo van Vugt - Easy Piece II kopen? Bied vanaf 45!
Leo van Vugt - Easy Piece II kopen? Bied vanaf 45!Leo van Vugt - Easy Piece II kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2090 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1047)
  • Leo van Vugt (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekDroge Naald
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10 exemplaren
Fraaie droge naald ets van Van Vugt
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Leo van Vugt (1951)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2090 verkochte items
94 cm
59 cm
Starttijd:26-03-2022 om 10:37
Eindtijd:09-04-2022 om 21:36
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland