Leon Herbosch - Het strand (Huis aan de Schelde) - Verkocht

Leon Herbosch - Het strand (Huis aan de Schelde) kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 100,00

Leon Herbosch - Het strand (Huis aan de Schelde) kopen? Bied vanaf 125!Leon Herbosch - Het strand (Huis aan de Schelde) kopen? Bied vanaf 125!Leon Herbosch - Het strand (Huis aan de Schelde) kopen? Bied vanaf 125!Leon Herbosch - Het strand (Huis aan de Schelde) kopen? Bied vanaf 125!Leon Herbosch - Het strand (Huis aan de Schelde) kopen? Bied vanaf 125!Leon Herbosch - Het strand (Huis aan de Schelde) kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KoVe-collectie
FA. (1)

Lid sinds 2019
6 verkochte items
  • Leon Herbosch (1939)
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De 20ste eeuwse kunstenaar Léon F.J. Herbosch stamt uit België en werkt vooral in Vlaanderen getuige de Schelde- en Vlaamse stadsscènes die het merendeel van zijn oeuvre uitmaken.
Herbosch schildert in een licht-impressionistische stijl en toont een voorliefde voor het gebruik van helblauw. Dit ongedateerde schilderij is vermoedelijk uit de tweede helft van de vorige eeuw en heeft ook de Schelde-oever als onderwerp. Het is een vlot opgezet werk, met een aantrekkelijke, zomerse uitstraling. Het kan niet anders of Herbosch moet zich hebben laten inspireren door de grote Franse impressionisten gezien zijn uitgesproken kleuren en het heldere licht dat zijn schilderijen in een bijna mediterraan licht laat baden.

Verflaag verkeert in zeer goede conditie, geen lacunes oid

Leon Herbosch (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KoVe-collectie
FA. (1)

Lid sinds 2019
6 verkochte items
59 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:26-08-2019 om 10:29
Eindtijd:16-12-2019 om 16:38
ZuiverKunst
15 dec. / 20:51
€ 100