Leontine Hesselmann - No. 12 - Verkocht

Leontine Hesselmann - No. 12 kopen? Bied vanaf 90!

Verkoopprijs: € 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Leontine Hesselmann - No. 12 kopen? Bied vanaf 90!Leontine Hesselmann - No. 12 kopen? Bied vanaf 90!Leontine Hesselmann - No. 12 kopen? Bied vanaf 90!Leontine Hesselmann - No. 12 kopen? Bied vanaf 90!Leontine Hesselmann - No. 12 kopen? Bied vanaf 90!Leontine Hesselmann - No. 12 kopen? Bied vanaf 90!Leontine Hesselmann - No. 12 kopen? Bied vanaf 90!Leontine Hesselmann - No. 12 kopen? Bied vanaf 90!Leontine Hesselmann - No. 12 kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
  • Leontine Hesselmann (1945)
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 50 cm (h x b)
Lijst74 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is linksonder gesigneerd. Dit werk op papier is geplakt op spaanplaat waardoor het goed strak blijft. Het werk is ingelijst en zit achter glas.

Leontine Hesselmann (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
61 cm
74 cm
50 cm
62 cm
Dit item is verkocht voor 103,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-11-2020 om 15:00
Eindtijd:11-12-2020 om 21:53
aukveen
10 dec. / 19:51
€ 90