Lex Goes - Zonder Titel (interieur) - Verkocht

Lex Goes - Zonder Titel (interieur) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Lex Goes - Zonder Titel (interieur) kopen? Bied vanaf 50!Lex Goes - Zonder Titel (interieur) kopen? Bied vanaf 50!Lex Goes - Zonder Titel (interieur) kopen? Bied vanaf 50!Lex Goes - Zonder Titel (interieur) kopen? Bied vanaf 50!Lex Goes - Zonder Titel (interieur) kopen? Bied vanaf 50!Lex Goes - Zonder Titel (interieur) kopen? Bied vanaf 50!Lex Goes - Zonder Titel (interieur) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
  • Lex Goes (1953)
Jaartal1978
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen71 cm x 61 cm (h x b)
Lijst72 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dit olieverf op doek op paneel is aan de voorzijde niet gesigneerd. Het werk komt uit de Dienst verspreide kunstcollecties. Het werk is aan de achterzijde voorzien van een stickers met daarop de gegevens.

Lex Goes (1953)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
62 cm
72 cm
61 cm
71 cm
Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-04-2020 om 16:28
Eindtijd:25-04-2020 om 08:32
MathijsdeJong
24 apr. / 23:00
€ 70