Lidia Verschoor : Gemengde techniek op doek - Johan Cruijff - 2007 - Verkocht

Lidia Verschoor : Gemengde techniek op doek  - Johan Cruijff - 2007 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 62,00

Lidia Verschoor : Gemengde techniek op doek  - Johan Cruijff - 2007 kopen? Bied vanaf 1!Lidia Verschoor : Gemengde techniek op doek  - Johan Cruijff - 2007 kopen? Bied vanaf 1!Lidia Verschoor : Gemengde techniek op doek  - Johan Cruijff - 2007 kopen? Bied vanaf 1!Lidia Verschoor : Gemengde techniek op doek  - Johan Cruijff - 2007 kopen? Bied vanaf 1!Lidia Verschoor : Gemengde techniek op doek  - Johan Cruijff - 2007 kopen? Bied vanaf 1!Lidia Verschoor : Gemengde techniek op doek  - Johan Cruijff - 2007 kopen? Bied vanaf 1!Lidia Verschoor : Gemengde techniek op doek  - Johan Cruijff - 2007 kopen? Bied vanaf 1!

Lidia Verschoor

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Lidia Verschoor

Een werk van de Nederlandse kunstenares Lidia Verschoor (Amsterdam, 1946), met een abstracte voorstelling van Johan Cruijff.

-Een combinatie van olieverf, acrylverf, gouache en inkt.

-Gesigneerd linksonder en met informatie over het werk op de achterkant.

-Niet ingelijst. De zijkanten zijn beschilderd. Bedoeld om zo aan de muur te hangen.

-Afmetingen: 60 x 50 x 4 cm.
-Conditie: In zeer goede staat.

-Herkomst: Het werk is gemaakt in opdracht van Gallery Donkersloot, Amsterdam, ter gelegenheid van de 60e verjaardag van Johan Cruijff in 2007. Het was één van de 60 schilderijen tijdens de expositie in de Amsterdam Arena van 15 t/m 27 december 2007.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Titel: “Johan Cruijff”.

Kunstenaar: Lidia Verschoor.

Techniek: Gemengde techniek op doek .

Jaartal: 2007.

Afmetingen: 60 x 50 x 4 cm.

Ingelijst: Niet ingelijst. De zijkanten zijn beschilderd. Bedoeld om zo aan de muur te hangen.

Gesigneerd: Linksonder.

Herkomst: Het werk is gemaakt in opdracht van Gallery Donkersloot, Amsterdam, ter gelegenheid van de 60e verjaardag van Johan Cruijff in 2007. Het was één van de 60 schilderijen tijdens de expositie in de Amsterdam Arena van 15 t/m 27 december 2007.

Conditie:  In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar Duitsland, Frankrijk, Italië, Engeland: 15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Lidia Verschoor

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Dit item is verkocht voor 62,00
Starttijd:12-10-2016 om 19:28
Eindtijd:26-10-2016 om 21:33
Biedingen (6)
26051
26 okt. / 21:24
€ 62
VART
26 okt. / 21:24
€ 57
26051
26 okt. / 21:23
€ 51
VART
26 okt. / 21:23
€ 46
26051
26 okt. / 21:23
€ 41
VART
26 okt. / 21:23
€ 36