Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 111 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lelystad, Nederland |
Objectlocatie | Lelystad, Nederland |
Starttijd | 26-1-2021 om 21:35 |
Eindtijd | 3-11-2021 om 19:56 |