Handgesigneerd en gedateerd 1998 r.o. en genummerd 251/300 l.o. in potlood door Linnea Pergola.
Zeefdruk in veel verschillende kleuren en z.g. "hot stamping"
Afmetingen: (dik)papier 118 x 92 cm, afbeelding 101 x 76 cm.
Met volle marges.
In goede staat.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Meppel, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 22,00
€ 22,00
Europese Unie
€ 22,00
Wereldwijd
€ 38,80