Linnea Pergola - Rodeo Drive Fantasy

Linnea Pergola - Rodeo Drive Fantasy kopen? Bied vanaf 250!
Linnea Pergola - Rodeo Drive Fantasy kopen? Bied vanaf 250!Linnea Pergola - Rodeo Drive Fantasy kopen? Bied vanaf 250!Linnea Pergola - Rodeo Drive Fantasy kopen? Bied vanaf 250!Linnea Pergola - Rodeo Drive Fantasy kopen? Bied vanaf 250!Linnea Pergola - Rodeo Drive Fantasy kopen? Bied vanaf 250!Linnea Pergola - Rodeo Drive Fantasy kopen? Bied vanaf 250!Linnea Pergola - Rodeo Drive Fantasy kopen? Bied vanaf 250!Linnea Pergola - Rodeo Drive Fantasy kopen? Bied vanaf 250!Linnea Pergola - Rodeo Drive Fantasy kopen? Bied vanaf 250!
  • Linnea Pergola (1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 118 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 251/300
Handgesigneerd en gedateerd 1998 r.o. en genummerd 251/300 l.o. in potlood door Linnea Pergola.

Zeefdruk in veel verschillende kleuren en z.g. "hot stamping"

Afmetingen: (dik)papier 118 x 92 cm, afbeelding 101 x 76 cm.

Met volle marges.

In goede staat.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Meppel, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 22,00
Wereldwijd € 38,80

Linnea Pergola (1953)

Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  steenbok
20 verkochte items
Alle items (2)
92 cm
118 cm