Lisette Heeffer - Laan met bomen , Moretusbos

Lisette Heeffer - Laan met bomen , Moretusbos kopen? Bied vanaf 250!
Lisette Heeffer - Laan met bomen , Moretusbos kopen? Bied vanaf 250!Lisette Heeffer - Laan met bomen , Moretusbos kopen? Bied vanaf 250!Lisette Heeffer - Laan met bomen , Moretusbos kopen? Bied vanaf 250!Lisette Heeffer - Laan met bomen , Moretusbos kopen? Bied vanaf 250!
  • Lisette Heeffer (1942-1998)
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen90.5 x 70.5 cm (h x b)
Incl. lijst113.5 x 93.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote olieverf schilderij van Lisette Heeffer. Gekocht op een tentoonstelling van haar.
Altijd goed onderhouden
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stabroek, België

Lisette Heeffer (1942-1998)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  brittmarc
Lid sinds 2023
0 verkochte items
93.5 cm
113.5 cm
70.5 cm
90.5 cm
Starttijd21-5-2023 om 12:37
Eindtijd30-5-2023 om 22:24
Openingsbod € 250
ObjectlocatieStabroek,  België