Lithografie - Zarou, Landschap

Lithografie - Zarou, Landschap kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Lithografie - Zarou, Landschap kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Zarou, Landschap kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Zarou, Landschap kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Zarou, Landschap kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Zarou, Landschap kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Kunstcollectie
FA. (1)

24 verkochte items
  • Zarou
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde lithografie

Conditie: uitstekend
Afmetingen van het vel: 46 x 56 cm (hxb)
Afmetingen van het venster: 36,5 x 46,5 cm (hxb)
Rechtsonder gesigneerd
Linksonder oplage: H.C.

Zarou

Geplaatst door  Kunstcollectie
FA. (1)

24 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:22-12-2016 om 12:16
Eindtijd:05-01-2017 om 12:16

Biedingen (1):

Schumm
4 jan. / 15:25
€ 25