Gerard Hordijk - studie van een man
Willem Wagenaar - Athena versus Medusa
Willem Weissenbruch - Hollands landschap met molen en vaart
Evert Moll - Zeezicht met figuur op pier
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Olieverf op doek gesigneerd met Ljuba '76.
In goede conditie met een mooie passende en in goede conditie zijnde lijst.
Mooi gedetailleerd geschilderd.
Bladeren in de herfst met een geweldige kleurschakeringen.
Deze vermoedelijke schilder is geboren in Servië en leefde van 1934 tot 2016.
Afmeting incl. lijst 50 x 42 cm, afm. doek 39 x 31 cm.
Attentie: 100% zeker dat het om deze Ljuba gaat kan ik helaas niet geven maar ben er zelf wel van overtuigd ondanks het merendeel van zijn werken minder naturalistisch zijn.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Deurne, Nederland |
Objectlocatie | DEURNE, Nederland |
Starttijd | 21-4-2017 om 10:24 |
Eindtijd | 5-5-2017 om 10:24 |