Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 - Verkocht

Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!Lodewijk Schelfhout - Portret Nice 1936 kopen? Bied vanaf 150!
  • Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1936
Techniek Potlood
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
Portret Potlood  en Conté
Nice 1936
(Pour Marie-Claire par mon oncle)
Goede Conditie

Binnen Nederland € 6,90