Lodewijk Schelfhout - Zonder titel

Lodewijk Schelfhout - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Lodewijk Schelfhout - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Lodewijk Schelfhout - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Lodewijk Schelfhout - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Lodewijk Schelfhout - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Lodewijk Schelfhout - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Lodewijk Schelfhout - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Lodewijk Schelfhout - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!Lodewijk Schelfhout - Zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
  • Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1933
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 x 36 cm (h x b)
Incl. lijst67 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele aquarel van Lodewijk Schelfhout, linksonder met de hand gesigneerd en gedateerd 1933. In bijzonder fraaie luxe lijst. Geheel is in zeer goede staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00

Lodewijk Schelfhout (1881-1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ruud-dj
Lid sinds 2019
183 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
57 cm
67 cm
36 cm
44 cm
Starttijd19-12-2023 om 22:08
Eindtijd28-12-2023 om 21:54
Openingsbod € 200
ObjectlocatieEzinge,  Nederland