Loes Vredeveld: Kleurets , unica 97 - Verkocht

Loes Vredeveld: Kleurets , unica 97 kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Loes Vredeveld: Kleurets , unica 97 kopen? Bied vanaf 70!Loes Vredeveld: Kleurets , unica 97 kopen? Bied vanaf 70!Loes Vredeveld: Kleurets , unica 97 kopen? Bied vanaf 70!Loes Vredeveld: Kleurets , unica 97 kopen? Bied vanaf 70!Loes Vredeveld: Kleurets , unica 97 kopen? Bied vanaf 70!Loes Vredeveld: Kleurets , unica 97 kopen? Bied vanaf 70!Loes Vredeveld: Kleurets , unica 97 kopen? Bied vanaf 70!

Loes Vredeveld

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Loes Vredeveld
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerd onderregel breed  : Vreedeveld  97

fraai heyboer achtige kleurenets met beeld 28 x 30 cm

in aluminium Barth lijst van 51 x 61 cm

ophangklaar in zeer goede staat

Loes Vredeveld

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:07-03-2016 om 13:22
Eindtijd:20-03-2016 om 21:22
17067
20 mrt. / 17:58
€ 70