FA. (1)

Lou Thissen - Joel

Lou Thissen - Joel kopen? Bied vanaf 35!
Lou Thissen - Joel kopen? Bied vanaf 35!Lou Thissen - Joel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Lou Thissen (1950)
Jaartal2003
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde zeefdruk
  • Genummerd en gesigneerd
  • Nummer wijkt af van de foto
  • Drukgangen: 30
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Lou Thissen (1950)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
62 cm
85 cm
Starttijd:14-05-2022 om 17:23
Eindtijd:18-05-2022 om 20:23
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieDen Haag, Nederland