Louis Henno - Landschap met rivier

Louis Henno - Landschap met rivier kopen? Bied vanaf 40!
Louis Henno - Landschap met rivier kopen? Bied vanaf 40!Louis Henno - Landschap met rivier kopen? Bied vanaf 40!Louis Henno - Landschap met rivier kopen? Bied vanaf 40!Louis Henno - Landschap met rivier kopen? Bied vanaf 40!Louis Henno - Landschap met rivier kopen? Bied vanaf 40!Louis Henno - Landschap met rivier kopen? Bied vanaf 40!
  • Louis Henno (1903-1990)
Type kunstwerkSchilderij
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Olieverf op hardboard van de Belgische kunstschilder Louis Henno (1907-1990).

Gesigneerd.
Zeer goede staat.
Ingekaderd in mooie kader.
Afmetingen
met kader 51 x 41 cm
zonder kader 40 x 30 cm

Louis Henno staat vermeld in “De Belgische beeldende kunstenaars van de 19de tot de 21ste eeuw” van Paul Piron.
Louis Henno, geboren in 1907 in Sint-Gillian (Brussel) en overleden in 1990 in Brussel.
Kreeg zijn opleiding aan de Academie te Brussel, Etterbeek en Sint-Gillis.
Schilderde onder meer portretten, composities, figuren, naakten, interieurs, landschappen, stillevens en bloemen. Zijn werken komen intimistisch , soms wazig over en hij werkte in een delicaat kleurenpalet.
Zijn werk hangt onder meer in het Museum te Elsene.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gavere, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 26,50
Naar Duitsland € 26,50

Louis Henno (1903-1990)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Verkoopinboedel
Lid sinds 2022
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
51 cm
41 cm
40 cm
30 cm