Louis Landre - Ets nr 1 Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam - Verkocht

Louis Landre - Ets nr 1 Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

Louis Landre - Ets nr 1 Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!Louis Landre - Ets nr 1 Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!Louis Landre - Ets nr 1 Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!Louis Landre - Ets nr 1 Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!Louis Landre - Ets nr 1 Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!Louis Landre - Ets nr 1 Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!Louis Landre - Ets nr 1 Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!Louis Landre - Ets nr 1 Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!Louis Landre - Ets nr 1 Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!Louis Landre - Ets nr 1 Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!
  • Louis Landre (1875-1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1923
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 27 x 38 cm (h x b)
Passe-partout 44 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Exemplaar nummer 1 van originele
Ets van Louis Landree met titel
‘Gezicht op Leuvenhaven Rotterdam’
Prachtig scherpe ets in zeer goede
staat. Dit is de eerste ets die Louis
Landree 1923 van de Leuvenhaven
maakte. Het is verkoper niet bekend
of er meer exemplaren van dit
tafereel met veel schepen  en
enkele personen zijn gemaakt.
Prachtig kunstwerk; mogelijk uniek !!
Aangetekende/verzekerde verzending per PostNL.
Kosten koper: Nederland: € 10,-;
buitenland: zie de internationale
verzekerde pakketpost-tarieven.
Na betaling is ophalen op afspraak
mogelijk.
Van grafiek-verzamelaar
Binnen Nederland € 10,00

Louis Landre (1875-1952)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  AdrianusK
120 verkochte items
Alle items (0)
56 cm
44 cm
38 cm
27 cm