Louis Soonius - Meisje met visnetje - Verkocht

Louis Soonius - Meisje met visnetje kopen? Bied vanaf 180!

Verkoopprijs: € 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  BobScholteArt
FA. (4)

Lid sinds 2018
22 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Louis Soonius (1883-1956)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25 cm x 15 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lodewijk Soonius, ofwel Louis, was een schilder en tekenaar die wordt gerekend tot de Haagse school. Hij is bekend om zijn strandtaferelen met spelende kinderen en zorgeloze badgasten, maar schilderde ook stadsgezichten. Hij werkte in en rondom Den Haag en was vaak te vinden op de boulevard van Scheveningen en Katwijk.

Afkomstig uit een collectie tekeningen van Louis Soonius. De authenticiteit wordt gegarandeerd.

De foto geeft een goede indicatie van de conditie van het kunstwerk. De conditie van de passe-partout wordt niet gegarandeerd.

Dit item is verkocht voor 207,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-01-2021 om 18:57
Eindtijd:21-01-2021 om 22:35
gaius200
21 jan. / 17:02
€ 180