Louis Wierts - Birdy - Verkocht

Louis Wierts - Birdy kopen? Bied vanaf 189!
Beeld / Object

Louis Wierts - Birdy kopen? Bied vanaf 189!Louis Wierts - Birdy kopen? Bied vanaf 189!Louis Wierts - Birdy kopen? Bied vanaf 189!Louis Wierts - Birdy kopen? Bied vanaf 189!Louis Wierts - Birdy kopen? Bied vanaf 189!Louis Wierts - Birdy kopen? Bied vanaf 189!Louis Wierts - Birdy kopen? Bied vanaf 189!Louis Wierts - Birdy kopen? Bied vanaf 189!Louis Wierts - Birdy kopen? Bied vanaf 189!
  • Louis Wierts (1944)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2002
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 11 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 2080 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Bronzen beeld met groen- en vergulde patina van een geabstraheerde vogel, op rechthoekig hardstenen sokkel. Het werk is niet handgesigneerd maar heeft het monogram van Louis Wierts op de zijkant en een sticker op de onderkant.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 24,50
Naar Duitsland € 24,50

Louis Wierts (1944)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Ami
1054 verkochte items
Alle items (33)
11
20
8