Luca Maria Patella - Lot van twee tekeningen, Ceci n'est pas... / Celui qui ne... - Ingelijst

Luca Maria Patella - Lot van twee tekeningen, Ceci n'est pas... / Celui qui ne... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 130,00

Luca Maria Patella - Lot van twee tekeningen, Ceci n'est pas... / Celui qui ne... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Luca Maria Patella - Lot van twee tekeningen, Ceci n'est pas... / Celui qui ne... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Luca Maria Patella - Lot van twee tekeningen, Ceci n'est pas... / Celui qui ne... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Luca Maria Patella - Lot van twee tekeningen, Ceci n'est pas... / Celui qui ne... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Luca Maria Patella - Lot van twee tekeningen, Ceci n'est pas... / Celui qui ne... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Luca Maria Patella - Lot van twee tekeningen, Ceci n'est pas... / Celui qui ne... - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (203)
  • Luca Maria Patella (1934)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 19 cm (h x b)
Lijst38.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Lot van twee tekeningen door Luca Maria Patella:

'Ceci n'est pas une tonne': potlood op papier. Handgesigneerd.

'Celui qui ne comparait pas!': stift op papier. Niet gesigneerd.

Herkomst: Galerie M. Pairon, Knokke.

Luca Maria Patella (1934)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
29 cm
38.5 cm
19 cm
29 cm

Dit item is verkocht voor 130,00

Starttijd:02-12-2019 om 11:19
Eindtijd:09-12-2019 om 21:53

Biedingen (9):

RvZ
9 dec. / 21:44
€ 130
brewster
6 dec. / 16:43
€ 120
billmann
3 dec. / 21:17
€ 110
brewster
3 dec. / 21:17
€ 100
billmann
3 dec. / 21:16
€ 15
brewster
3 dec. / 21:16
€ 10
brewster
3 dec. / 21:16
€ 5
bavaff
3 dec. / 09:24
€ 3
234POL
2 dec. / 14:32
€ 1