Luciano Parsini - Novara - italy 1939 kunstenares, tekenen en schilderen ,.opleiding schone kunst in Milaan. na haar opleiding verhuisde ze naar Frankrijk Parijs waar ze werkte ze heeft ook aan Cote d'azur gewerkt nadien is ze verhuisd naar de Verenigde Staten. haar werken zijn terug te vinden bij verschillende veilinghuizen. aangeboden. olieverf op doek. goede staat,ingekaderd en gesigneerd onderaan. afmetingen doek 41 cm x 33 cm met kader 49 cm x 41 cm
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rupelmonde, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 11,00
Naar Nederland
€ 19,00
€ 21,00