Lucien Gerard - Donkerharige vrouw - Verkocht

Lucien Gerard - Donkerharige vrouw kopen? Bied vanaf 100!

Lucien Gerard - Donkerharige vrouw kopen? Bied vanaf 100!Lucien Gerard - Donkerharige vrouw kopen? Bied vanaf 100!Lucien Gerard - Donkerharige vrouw kopen? Bied vanaf 100!Lucien Gerard - Donkerharige vrouw kopen? Bied vanaf 100!Lucien Gerard - Donkerharige vrouw kopen? Bied vanaf 100!
  • Lucien Gerard (1852-1935)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1800 t/m 1899
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig werk in een mooie goudkleurige lijst.
ConditieRedelijk

Lucien Gerard (1852-1935)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  AnnaMartine
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items (0)
38 cm
45 cm
18 cm
25 cm