Ludovico Guicciardini - Duitsland Rheinberg Originele Gravure Janssonius 1625

Ludovico Guicciardini - Duitsland Rheinberg Originele Gravure Janssonius 1625 kopen? Bied vanaf 35!
Ludovico Guicciardini - Duitsland Rheinberg Originele Gravure Janssonius 1625 kopen? Bied vanaf 35!Ludovico Guicciardini - Duitsland Rheinberg Originele Gravure Janssonius 1625 kopen? Bied vanaf 35!Ludovico Guicciardini - Duitsland Rheinberg Originele Gravure Janssonius 1625 kopen? Bied vanaf 35!Ludovico Guicciardini - Duitsland Rheinberg Originele Gravure Janssonius 1625 kopen? Bied vanaf 35!Ludovico Guicciardini - Duitsland Rheinberg Originele Gravure Janssonius 1625 kopen? Bied vanaf 35!
  • Ludovico Guicciardini (1521-1589)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Jaartal1625
TechniekGravure
OnderwerpCartografie
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Afmeting: 24 x 32 cm.

Condities: zeer goed. Voldoende marges, links iets korter. Middenvouw als uitgegeven. Scherpe afdruk. Verso: blank. Mooi handgekleurd.

Afbeelding van de inname van Rheinberg door de troepen van Maurits op 30 juli 1602.

Uitgegeven door J. Janssonius te Amsterdam in 1625.
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 17,50

Ludovico Guicciardini (1521-1589)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  DikVissers
Lid sinds 2017
42 verkochte items
32 cm
24 cm
Starttijd24-3-2021 om 16:05
Eindtijd31-3-2021 om 20:52
Openingsbod € 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland