Maarten Laupman - Theatermakers Erik-Ward Geerlings en Dejongpaul

Maarten Laupman - Theatermakers Erik-Ward Geerlings en Dejongpaul kopen? Bied vanaf 22!
Maarten Laupman - Theatermakers Erik-Ward Geerlings en Dejongpaul kopen? Bied vanaf 22!Maarten Laupman - Theatermakers Erik-Ward Geerlings en Dejongpaul kopen? Bied vanaf 22!Maarten Laupman - Theatermakers Erik-Ward Geerlings en Dejongpaul kopen? Bied vanaf 22!Maarten Laupman - Theatermakers Erik-Ward Geerlings en Dejongpaul kopen? Bied vanaf 22!

Geplaatst door  MrMrsBook

19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Maarten Laupman (1953)
TypeFotografie
Jaartal1991
TechniekC-Print
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Maarten Laupman fotografeerde veel portretten voor het cultureel maandblad Magazijn te Rotterdam.  Zwart-wit foto. De acteurs/regisseurs en theatermakers Erik-Ward Geerlings en Dejongpaul zijn hierop geportretteerd in de voorstelling Wenen, het gat van Freud , experimenteel toneel.

heel lichte kreuk in rechterbovenkant

Maarten Laupman (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  MrMrsBook

19 verkochte items
37 cm
49 cm
Starttijd:19-05-2022 om 14:27
Eindtijd:02-06-2022 om 21:07
Openingsbod€ 22
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa