Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Board |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Het schilderij ziet er goed en onbeschadigd uit. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 19-4-2021 om 16:17 |
Eindtijd | 2-5-2021 om 21:06 |
Objectlocatie | Waalwijk, Nederland |