Maddy Rive - Rozen in vaas - Verkocht

Maddy Rive - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 30!
Maddy Rive - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 30!Maddy Rive - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 30!Maddy Rive - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 30!Maddy Rive - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 30!Maddy Rive - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 30!Maddy Rive - Rozen in vaas kopen? Bied vanaf 30!
  • Maddy Rive
Jaartal1989
IngelijstIngelijst
Afmetingen39.5 cm x 29.5 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooi en sfeervol schilderij in zachte tinten. Het werk past zowel in een klassiek als modern interieur. De schilder woont en werkt in Huizen. Zij exposeert regelmatig in galeries en haar werken hingen ook op de Kunst RAI. Zij heeft een eigen website.

Zowel het doek als de lijst zijn in zeer goede staat.

Maddy Rive

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Guillemette
FA. (1)

Lid sinds 2018
6 verkochte items
41 cm
51 cm
29.5 cm
39.5 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:30-03-2019 om 10:20
Eindtijd:13-04-2019 om 21:10
Biedingen (7)
Pippa-1908
13 apr. / 17:49
€ 70
taniaburg
13 apr. / 16:49
€ 60
Pippa-1908
13 apr. / 16:49
€ 50
taniaburg
13 apr. / 16:49
€ 45
Pippa-1908
13 apr. / 16:49
€ 40
taniaburg
13 apr. / 16:49
€ 35
Pippa-1908
30 mrt. / 19:48
€ 30