Madeleine Bosscher - Wandobject van vilt, Small circle black red - Ingelijst

Madeleine Bosscher - Wandobject van vilt, Small circle black red - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 70,00

Andere items

Madeleine Bosscher - Wandobject van vilt, Small circle black red - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Madeleine Bosscher - Wandobject van vilt, Small circle black red - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Madeleine Bosscher (1942)
TypeBeeld / Object
Jaartal1986
TechniekTextiel
Afmetingen43 cm x 83 cm x 3.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Object van vilt door Madeleine Bosscher. Het betreft een cirkel van zes lagen vilt die op elkaar gelijmd zijn. Het object is tweedimensionaal, maar de vorm refereert aan een ruimtelijke cirkel. Soortgelijke objecten bevinden zich in de collecties van het Centraal Museum Utrecht en het Textielmuseum Tilburg.

Het werk is verso gesigneerd. Hier hebben wij helaas geen foto van wegens de manier van inlijsten.

In het plexiglas enkele krasjes/beschadigingen.

Madeleine Bosscher (1942)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items
83
43
3.5

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:02-12-2019 om 11:12
Eindtijd:09-12-2019 om 21:12

Biedingen (12):

hals13
8 dec. / 09:37
€ 70
Jetze
7 dec. / 11:36
€ 60
BuJPG
7 dec. / 11:35
€ 50
Jetze
7 dec. / 11:35
€ 45
BuJPG
6 dec. / 13:25
€ 30
hals13
6 dec. / 12:51
€ 25
Jetze
6 dec. / 12:51
€ 20
hals13
6 dec. / 12:51
€ 15
Jetze
6 dec. / 12:50
€ 10
hals13
6 dec. / 12:50
€ 5
Jetze
4 dec. / 14:24
€ 3
hebjeniet
2 dec. / 21:24
€ 1