Malcolm McLaren - “Duck For The Oyster/Soweto” - 7" vinyl - Verkocht

Malcolm McLaren - “Duck For The Oyster/Soweto” - 7" vinyl kopen? Bied vanaf 1!
  • Malcolm McLaren (1946-2010)
TypeVinyl
Jaartal1983
TypeSingle

Magazijnopruiming !

Malcolm McLaren - “Duck For The Oyster” uit 1983
7-inch plaat “Malcolm McLaren - Duck For The Oyster/Soweto”.
Originele vinyl plaat ZONDER hoes

Label: Charisma – 818 016-7
Format: Vinyl, 7", 45 RPM, Single,
US 1983
Genre: Electronic

Gebruikt
Vinyl kan krasjes bevatten
niet gedraaid/getest
geleverde item kan iets verschillen van de afbeelding
ConditieBeschadigd (Fair/Poor)

Het album is dusdanig zeldzaam dat het nog de moeite is om dit aan te bieden. Het album kan niet goed afgespeeld worden zonder dat de naald blijft hangen en kent duidelijk beschadigingen. En/of de hoes is zwaar beschadigd of niet meer aanwezig.

Malcolm McLaren (1946-2010)

Engels Engels

Geplaatst door  artleas
FA. (53)

Lid sinds 2018
88 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-01-2023 om 15:58
Eindtijd:27-01-2023 om 15:56
artgift
22 jan. / 17:00
€ 1