MARA TRAN LONG, HANDGESIGNEERDE KLEURENLITHO, Nu �� La Rose - Verkocht

MARA TRAN LONG, HANDGESIGNEERDE KLEURENLITHO, Nu �� La Rose kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 19,00

MARA TRAN LONG, HANDGESIGNEERDE KLEURENLITHO, Nu �� La Rose kopen? Bied vanaf 19!MARA TRAN LONG, HANDGESIGNEERDE KLEURENLITHO, Nu �� La Rose kopen? Bied vanaf 19!MARA TRAN LONG, HANDGESIGNEERDE KLEURENLITHO, Nu �� La Rose kopen? Bied vanaf 19!MARA TRAN LONG, HANDGESIGNEERDE KLEURENLITHO, Nu �� La Rose kopen? Bied vanaf 19!

Mara Tran-Long

Geplaatst door  MooieKunst
FA. (5)

81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Mara Tran-Long
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Mara Tran Long

Kleurenlitho: Titel: Nu Á La Rose in perfecte staat, nooit ingelijst geweest.

Handgesigneerde en genummerd exemplaar met potlood.

afmeting blad:    76 x 56 cm.

afmeting motief: 62 x 44 cm.

wordt zeer deugdelijk verzonden !

bij foto's kan weerkaatsing van licht een spiegeling veroorzaken.

Happy bidding !!!

Mara Tran-Long

Geplaatst door  MooieKunst
FA. (5)

81 verkochte items
Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:17-01-2017 om 19:24
Eindtijd:24-02-2017 om 13:24