Mara Tran Long - meisje met blauwe rozen - handgesigneerd en genummerd - Verkocht

Mara Tran Long - meisje met blauwe rozen - handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Mara Tran-Long
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mara Tran Long

meisje met blauwe rozen

prachtige kleurlithografie

handgesigneerd en genummerd

oplage 300 + CCC

afmetingen 76,0 x 56 cm

op zwaar papier

in goede staat

verzendkosten binnen NL. zijn Euro 10,00

Belgie op Euro 17,00

Mara Tran-Long

Geplaatst door  barb52
282 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)