Marc Chagall - Affiche: PACE GALLERY uit 1974 - Verkocht

Marc Chagall - Affiche: PACE GALLERY uit 1974 kopen? Bied vanaf 55!
Affiches

  • Marc Chagall (1887-1985)
TypeAffiches
Jaartal1974
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 x 56 cm (h x b)
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Marc Chagall uit 1974. Dit prachtige werk op handgeschept papier is in 1974 uitgegeven ter gelegenheid van de Chagall Exposition in de PACE GALLERY in COLUMBUS -- OHIO (USA). Bladformaat 78 x 56 cm gesigneerd in de druk. Chagall werd geboren in het deel van het Russische Rijk dat later Wit. Later veranderde hij zijn naam in het meer Franse Marc Chagall. Hij was de zoon van een eenvoudige haringhandelaar en de oudste van negen kinderen. De familie was chassidische joods. Deze arme maar gelukkige periode in Chagalls leven komt talloze keren terug in zijn werk.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Marc Chagall (1887-1985)

Russisch RussischFrans Frans Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Hans1951
1276 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
56 cm
78 cm

ObjectlocatieSneek,  Nederland
Starttijd1-1-2024 om 15:48
Eindtijd7-1-2024 om 19:56
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken