Marc Ruygrok - Piezografie, Heaven and Hell 2, Gesigneerd, 1995

Marc Ruygrok - Piezografie, Heaven and Hell 2, Gesigneerd, 1995 kopen? Bied vanaf 40!

Fotografie

Verkoopprijs: € 40,00

Marc Ruygrok - Piezografie, Heaven and Hell 2, Gesigneerd, 1995 kopen? Bied vanaf 40!Marc Ruygrok - Piezografie, Heaven and Hell 2, Gesigneerd, 1995 kopen? Bied vanaf 40!Marc Ruygrok - Piezografie, Heaven and Hell 2, Gesigneerd, 1995 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
37037 verkochte items
Alle items van deze verkoper (151)
  • Marc Ruygrok (1953)
TypeFotografie
Jaartal1995
TechniekDigitale Print
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen35 cm x 30 cm (h x b)
Passe-partout53 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage29/50
Zeer fraai piezografie (foto afgedrukt in een hoogwaardigde digitale grafische techniek) van Marc Ruygrok uit het jaar 1995 in een oplage van 50 exemplaren. Beeldmaat: 30 x 35 cm. Passe-partoutmaat: 46 x 53 cm. Het werk is gesigneerd van links naar rechts in potlood.

Administratieve code:

QQRON

De piezografie is in uitstekende conditie en incl. passe-partout.

Marc Ruygrok (1953)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
37037 verkochte items
46 cm
53 cm
30 cm
35 cm

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:20-09-2018 om 10:16
Eindtijd:02-10-2018 om 19:32

Biedingen (1):

claus
20 sep. / 15:14
€ 40