Marcel Augis (Ps.) - Ets en aquatint, Le Rinneau - Ingelijst - Verkocht

Marcel Augis (Ps.) - Ets en aquatint, Le Rinneau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Marcel Augis (Ps.) - Ets en aquatint, Le Rinneau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Marcel Augis (Ps.) - Ets en aquatint, Le Rinneau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Marcel Augis (Ps.) - Ets en aquatint, Le Rinneau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43952 verkochte items
Alle items van deze verkoper (439)
  • Marcel Augis (Ps.) (1890-1961)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 23 cm (h x b)
Lijst33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Handgesigneerd door de kunstenaar: Marcel Augis pseudoniem voor Henri Dupont (1890-1961).

Dit item valt onder de margeregeling

Papier sterk vergeeld.

Marcel Augis (Ps.) (1890-1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43952 verkochte items
43 cm
33 cm
23 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-05-2022 om 17:37
Eindtijd:17-05-2022 om 19:04
Biedingen (3)
BoxBerg
17 mei / 18:04
€ 5
hdhollos
17 mei / 09:06
€ 3
egonvdb
10 mei / 11:22
€ 1