Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld

Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld kopen? Bied vanaf 50!
Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld kopen? Bied vanaf 50!Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld kopen? Bied vanaf 50!Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld kopen? Bied vanaf 50!Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld kopen? Bied vanaf 50!Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld kopen? Bied vanaf 50!Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld kopen? Bied vanaf 50!Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld kopen? Bied vanaf 50!Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld kopen? Bied vanaf 50!Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld kopen? Bied vanaf 50!Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld kopen? Bied vanaf 50!Marcel Bastiaans - Gelitimeerde zeefdruk, Titel: Mercedes in beeld kopen? Bied vanaf 50!
  • Marcel Bastiaans
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 25
Zeldzame gelitimeerde zeefdruk "Mercedes in beeld"
Kunstenaar: Marcel Bastiaans
Titel: Mercedes in beeld
Dubbel gesigneerd: In en onder kunstwerk
Gelitimeerde zeefdruk: nr 17 van 25
Gemaakt: 2001
Afmeting kunstwerk: 44 x 44 cm
Afmeting lijst: 60x60
Ophangsysteem: Ja

Collectors item voor een echte Mercedes autoliefhebber of Mercedes garagehouder.
Deze gelitimeerde zeefdruk is gesigneerd zoals aangegeven, in en onder het kunstwerk.
Gemaakt in de vroegere jaren van deze kunstenaar, 2001
Het kunstwerk is in zeer goede staat (zeer minimale gebruikssporen)
De foto's geven een goed beeld van dit kunstwerk en zijn onderdeel van de omschrijving.

Info kunstenaar
Kunstenaar Marcel Bastiaans uniek met zijn kunstwerken.
Zijn specialiteit is Car Art waarvan hij er velen heeft gemaakt: https://marcelbastiaansart.com/index.php/cars/
” Simpele principes gecombineerd met een overdosis aan talent voor datgene wat hij leuk vindt om dagelijks te doen, leveren indrukwekkende kunst op, waarvoor internationaal zeer veel belangstelling en waardering bestaat.
Marcel Bastiaans exposeert, verkoopt wereldwijd en werkt ook internationaal in diverse ateliers.

Wordt goed ingepakt verzonden.
Beste Kunstveiling medegebruikers, kopers en verkopers. In 2019 ben ik, als hobbyist, in contact gekomen met Kunstveiling.nl  Sinds mei 2022 wissels mijn verkoopstatus tussen Ervaren- of Topverkoper (afhankelijk van mijn hobbytijd) , en daar ben ik zeer content mee. Dat kan alleen als je, als verkoper aan alle eisen van Kunstveiling.nl voldoet (niets mis mee). - Zorgvuldige je kavels aanbied (kwalitatief O.K.).- Het verzorgd verzenden van de kavels.- Goede contacten met kopers. - Het bieden van passende oplossingen als er iets niet goed is gegaan.
MET "KNIP"OOG OP DETAIL:  Graag wil ik wat over al mijn aangeboden producten/items vertellen.  Het aangeboden kavel is voor mij vooral een producten/item die mooi is vormgegeven en/of een vintage, historische, nostalgische, bijzondere en/of exclusieve uitstraling heeft. Met "knip"oog op detail of met een twist, dat is voornamelijk met de hiermee samenhangende uitstraling (Theo's Design = tO's Dsign) wat de hobby leuk maakt.Mijn kavels tracht ik zo transparant mogelijk aan te bieden en ook op waarde in te schatten. Mijn aangeboden producten/items zijn altijd heel, werkend en minimaal in goede staat (minimale of lichte gebruikssporen, die door gebruik of tijd is ontstaan). Mocht er een klein oneffenheden/gebreken zijn, dan worden deze altijd vermeld (wel zo transparant).U BEPAALT:  U bepaald als koper uiteraard, wat het voor u waard is. Mogelijk bent u, met uw bod, een winnaar van één van mijn items/kavels. Dat maakt Kunstveiling leuk, spannend en een perfecte veilingsite, voor u als koper en voor mij als verkoper. Veel plezier op Kunstveiling.nl mogelijk hebben wij in de toekomst een deal.
Met vriendelijke groet, Theo Hoefnagel tO’s Dsign = Theo’s Design
Het kunstwerk is in zeer goede staat (zeer minimale gebruikssporen) De foto's geven een goed beeld van dit kunstwerk en zijn onderdeel van de omschrijving.
Binnen Nederland € 10,35
Naar België € 21,40
Naar Duitsland € 21,40
Europese Unie € 24,90
Wereldwijd € 40,00

Marcel Bastiaans

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  TosDsign
Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items (4)