Marcel Schellens, "Vaas met wite annemoontjes" kleurets

  • Marcel Schellekens
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

"Vaas met wite annemoontjes"  ets van Marcel Schellekens   E.A. (épreuve artiste) uit 1999.

Rechtsonder gesigneerd.
Goed ingelijst in 220-300 blank gelakt eikenhout profiel van Barth Larson Juhl in drielaags zuurvrij passe-partout. Afmetingen 60 x 70 cm met lijst.

Het werk is af te halen in Nieuwerbrug aan de Rijn (vlakbij Woerden) Wanneer het werk verzonden moet worden is zijn de kosten voor de koper.

Marcel Schellekens

Geplaatst door  Kunstzaken
0 verkochte items