Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst - Verkocht

Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Marcel van Hoef - Gemengde techniek op doek, 3-luik Tussengebied - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
  • Marcel van Hoef (1967)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1996
Techniek Gemengde Techniek
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een schilderij meet 40 bij 40 cm (45 bij 45 cm inclusief de lijst). De gegeven maat boven is van het drieluik als geheel, inclusief de lijst (135 bij 45 cm).

Oorspronkelijke galerieprijs: €3.000,-

Bezorging: Indien de items worden bezorgd per koerier na aankoop, wordt ieder deel van het drie-luik als een apart item verwerkt en ingepakt en als zodoende berekend in de bezorgkosten. In het bij 'Verzending' benoemd bezorgtarief kunnen in totaal vijf items worden bezorgd. Dit item telt dan als drie.

Marcel van Hoef (1967)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KVcollecties
33086 verkochte items
Alle items van deze verkoper (272)
135 cm
45 cm
40 cm
40 cm